RU

DE

EN

PL

Wybierz wersję językową:

UNIPLAST

Producent folii opakowaniowych

O NAS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

(+48) 48 674-11-10

ZTS UNIPLAST

26-420, Nowe Miasto n/Pilicą

Sacin 1 B

Od poniedziałku do piątku,

w godzinach od 9:00 do 17:00

Od 20 lat na światowych rynkach producentów folii polietylenowych / opakowaniowych.

Od samego początku działalności skupiamy się na tym, aby zapewniać produkty o najwyższej jakości, indywidualnie dopasowane do wymagań końcowych odbiorców. W efekcie udało nam się stworzyć szeroką ofertę produktów, podzielnych według ich końcowego przeznaczenia.

 

Technologia:


Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne, które jest nieustannie rozbudowywane o nowe maszyny oraz technologie. W jego skład wchodzi między innymi 13 linii technologicznych wyposażonych w urządzenia do ekstruzji folii wielowarstwowych. Pozwala to na produkcję taśm i rękawów foliowych o szerokościach od 100 do 2700 mm oraz grubościach w zakresie od 10 μm do 420 μm.

Potencjał produkcyjny UNIPLAST to 15 000 folii ton rocznie.

Zaplecze technologiczne jest również wyposażone w 4 drukarki fleksograficzne o maksymalnej szerokości zadruku 2500mm oraz całkowitej wydajności 500 ton na miesiąc.

 

Jakość i ekologia:


Oprócz nowoczesnego zaplecza technologicznego, UNIPLAST w produkcji stosuje surowce najnowszej generacji wiodących światowych producentów.

Posiadamy oddzielny dział kontroli i zapewnienia jakości.

Systematycznie wprowadzamy do użytku przyjazne dla środowiska farby wodne.

Dążąc do ciągłego rozwoju naszych produktów testujemy nowe typy folii z atestami przeciw osadzaniu się pary wodnej, niepalności itp.

UNIPLAST jest wiodącym na rynku producentem worków do pakowania odpadu azbestowego (realizujemy tym samym cel przyjazny środowisku).

Od 2003 roku firma ZTS Uniplast Sp. z o.o. Sp. komandytowa posiada Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001, a od maja 2014 roku również certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.


Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?


Produkty UNIPLAST tworzone są przez zespół fachowców wykfalifikowanych w dziedzinie tworzyw sztucznych. Doskonale znamy potrzeby i wymagania naszych klientów a tym samym możemy zaoferować folie wykazujące unikalne właściwości, dopasowane do ich końcowego przeznaczenia.

Nowoczesne technologie produkcji oraz wzorowa organizacja pracy sprawia, że UNIPLAST dostarcza profesjonalne produkty w atrakcyjnych cenach oraz udostępnia wsparcie technologów wyspecjalizowanych w dziedzinie tworzyw sztucznych.

Oferty Pracy

Informacje o aktualnych zapytaniach, wynikach postępowania oraz zrealizowanych ofertach.

 

ZTS UNIPLAST sp. z o.o. sp. komandytowa, realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020 w ramach:

Oś priorytetowa III: „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.3 „Innowacje w MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

Tytuł projektu:

Rozwój potencjału przedsiębiorstwa ZTS UNIPLAST poprzez wprowadzenie na rynek nowych i znacząco udoskonalonych folii przemysłowych opracowanych w wyniku przeprowadzonych samodzielnie prac badawczo – rozwojowych.

Umowa nr: RPMA.03.03.00-14-7766/17-00
Wartość projektu: 8 923 035,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 2 015 500,00 PLN

Okres realizacji inwestycji od 01 lutego 2017 roku do 30 września 2018 roku.
Beneficjent: „ZTS Uniplast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa”

Naszą wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy:

Certyfikaty


Gazele i Gepardy Biznesu